Design
Ua En

Зрощений брус

Зрощування – це виробничий процес, завдяки якому стало можливим отримання безсучкових заготовок хорошої якості, що широко використовуються в меблевій промисловості та виробництві дверей.

Для виготовлення зрощеного бруса, ПП «Дизайн» має в своєму розпоряджені наступне обладнання:

  • лінія оптимізації Weinig Opticut 200 Elite II (Німеччина),
  • 2 чотирьохстороніх верстата Weinig Powermat 400,600 (Німеччина),
  • 2 високопродуктивні лінії зрощення Weinig Grecon Combipact 4 (Німеччина), що робить наше підприємство одним із лідерів в Україні даної галузі виробництва.

Максимально допустимі розміри бруска, що ми можемо виготовляти:

Товщина18-80 мм
Ширина20-110 мм
Довжина6000мм
  • Вологість 8-10%
  • Клей: Д2,Д3,Д4
  • Потужності: 1200м3 в місяць готової продукції

На нашому виробництві зрощування деревини здійснюється в декілька етапів. Перш за все пиломатеріал поміщають в сушки конденсаційно-випарного типу «O.S.Panto» (Італія), яких є на підприємстві 7 штук, загальним об’ємом 1000м3.

Після цього, висушена заготовка до певної вологості потрапляє на лінію оптимізації, де видаляються неприпустимі дефекти деревини (здійснюється торцювання і оптимізація), або підбираються обрізки відповідної якості. Далі здійснюється зрощування матеріалу по довжині на міні-шип з автоматичним нанесенням клею марки (Д2,Д3,Д4), завдяки якому з’єднання склеюються при пресуванні.


Коли клейовий шов повністю висихає, ми отримуємо міцне з’єднання, що вважається одним з найнадійніших. Його міцність значно більша і має ряд переваг, перед незрощеною деревиною з аналогічним перерізом.

​​​​​​​Потім зрощена заготовка проходить етап профілювання за допомогою чотиристоронніх верстатів, для отримання необхідної для замовника форми. Ми, виробляємо наші типові розміри, але вони можуть змінюватися в залежності від замовлення клієнта.

ПП Дизайн є одним з найуспішніших вітчизняних виробників зрощеного бруса з хвойних порід дерева.

Наша продукція в основному використовується, у виробництві міжкімнатних та вхідних дверей. Географія збуту нашого підприємства дуже широка: це найбільші європейські та українські групи компаній та заводи, що протягом багатьох років являються надійними партнерами.

Контакти

Адреса

35000 Україна, Рівненська область,
м. Костопіль, вул. Проектова, 1

Телефон

067-360-89-76
(03657) 2-28-58