Design
Ua En

Про компанію

Приватне підприємство «Дизайн» — одне із провідних деревообробних підприємств України.

Підприємство створене в 1994 році.
​​​​​​​Його засновником є Кльоп Василь Федорович, який власними зусиллям та досвідом вивів підприємство на європейський рівень якості виробництва та обслуговування.

На підприємстві впроваджено повний цикл безвідходного виробництва, від розпилювання круглого лісоматеріалу до виготовлення готових виробів, а саме шліфованих мебельних щитів та виробництва паливної пелети.

На даний час на підприємстві працює 120 осіб, що професійно зростають разом з компанією.

Основною сировиною для виробництва є лісоматеріали хвойних порід.

Ми більше 20 років виготовляємо широкий асортимент меблевих щитів та зрощених елементів для меблевої промисловості та виробництва дверей, погонажних виробів, таких як: плінтус, паркетна, дошка, вагонка, блок-хаус різних конфігурацій. На підприємстві працює потужний цех з виробництва паливної деревної гранули.

Ми постійно нарощуємо об'єми виробництва та дбаємо про високу якість продукції. Сучасне автоматизоване німецьке та італійське обладнання, яким оснащене підприємство, дозволяє контролювати якісні характеристики продукції на всіх етапах виробничого процесу.

Підприємство постійно розвивається, вкладаються чималі інвестиції, впроваджуються нові технології виробництва, що дає змогу залишатися конкурентноздатними на світовому ринку.

Важливими факторами, що сприяють найвищій якості нашої продукції та обслуговування виступають: практика партнерських стосунків з іноземними замовниками, система контролю якості продукції та обладнання від провідних європейських виробників. Мінімальні терміни постачання та прийнятні ціни формують стійку тенденцію щодо побудови взаємовигідної співпраці і зростання кількості постійних клієнтів.

Впродовж діяльності, ми зарекомендували себе як надійний партнер з великим досвідом роботи по виготовленню якісної продукції як на Україні, так і далеко за її межами.

ПП Дизайн сертифіковано з 2015 року згідно міжнародних стандартів Forest Stewardship Council®

Forest Stewardship Council (Лісова опікунська рада) — що піклується над прозорістю використання лісових ресурсів та покращенням лісокористування в усьому світі.

/

Контакти

Адреса

35000 Україна, Рівненська область,
м. Костопіль, вул. Проектова, 1

Телефон

067-360-89-76
(03657) 2-28-58